به سایت همایش آلومینیوم خوش آمدید

org.telegram.messenger  آخرین اخبار کنفرانس IIAC2018 را از کانال تلگرام ما دنبال کنید …  T.me/iiac2018

  

حضور گروه اتو یونکر آلمان در نمایشگاه بین‌المللی آلومینیوم ایران

حضور شرکت فیوز فرانسه در پنجمین کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم ایران

مهلت ارسال مقالات تا تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۶ تمدید شد

——————————————————————————————————————————————-

 

معرفی کنفرانس

انرژی ارزان‌قیمت و موقعیت منحصر‌به‌فرد در خلیج‌فارس طی دهه گذشته، ایران را به مکانی مناسب برای تولید آلومینیوم اولیه تبدیل کرده است.

نه‌تنها محصولات صنایع بالادستی ایران نرخ رشد صنعت آلومینیوم را در این کشور روشن می‌سازند بلکه صنایع پایین‌دستی آلومینیوم نیز، نقش به‌سزایی را در این رشد ایفا می‌کنند.

به‌گفته ایمیدرو، ایران بیستمین تولیدکننده بزرگ آلومینیوم در جهان است ولی به آلومینیوم بیشتری جهت تأمین تقاضای این فلز که با نرخ ۱۰ درصدی رو ‌به رشد است، نیاز دارد.

در سال ۲۰۱۲، ایران ۳۳۸ هزار تن آلومینیوم تولید نمود و تصمیم دارد تا سال ۲۰۱۶ این رقم را به ۷۷۰ هزار تن و تا سال ۲۰۲۵ به ۱٫۵ میلیون تن افزایش دهد ( البته ایمیدرو درحال بررسی تغییر این هدف‌گذاری از ۱٫۵ به ۵ میلیون تن است).

سرمایه‌گذاری ۸٫۵ میلیارد یورویی (۱۱٫۴ میلیارد دلاری) جهت چهاربرابر کردن تولید تا سال ۲۰۲۵، تنها بخش کوچکی از برنامه رشد صنعت آلومینیوم ایران در آینده می‌باشد.

با توجه به بحران اقتصادی که سراسر جهان را دربر گرفته، ارتقاء بسیاری از صنایع فلزی بالاخص صنعت آلومینیوم، افکار بسیاری از افراد را به خود جلب نموده و به خط‌ مشی خاصی نیاز دارد.

بیشتر…

——————————————————————————————————————————————-

حمایت مالی و تبلیغات

بسته های حمایت مالی متنوعی برای معرفی شرکت یا موسسه شما در کنفرانس در نظر گرفته شده است. شما می توانید  در کنفرانس و در پایگاه های راهنمای صنعت آلومینیوم خود را تبلیغ کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

——————————————————————————————————————————————-

نمایشگاه

تمامی صنایع آلومینیوم ایران و شرکت های وابسته در نمایشگاه منحصر به فرد آلومینیوم شرکت خواهند کرد و انتظار می رود که نیز بیش از ۳۰ شرکت بین المللی فناوی ها، خدمات و محصولات مربوط به آلومینیوم و صنایع وابسته را ارائه دهند.

این نمایشگاه نمایی کامل از صنعت آلومینیوم را عرضه خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با ما تماس بگیرید.

——————————————————————————————————————————————-

ویزا و اقامت

کمیته برگزاری کنفرانس تمامی شرکت کنندگان را در اخذ ویزا از سفارت ها در سراسر دنیا یاری خواهد نمود. همچنین ما می توانیم هماهنگی های لازم جهت اقامت شرکت کنندگان از طرف آنها صورت دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با ما تماس بگیرید.